niedziela, 21 czerwca 2009

Losowanie

Czyli wyniki :-) Oczywiście postopniuję nieco napięcie, najpierw techniczna strona zabawy. Kuba napisał program do losowania:Program jest baaardzo sprytny - mogłam sobie wgrać do niego listę kandydatek:Niestety, bez animacji nie da się pokazać, jak BARDZO sprytna jest ta maszyna losująca. Mianowicie zachowuje się prawie jak ruletka, przez pół minuty granatowy pasek porusza się bardzo szybko z góry na dół i odwrotnie, podświetlając coraz to inną amatorkę tego zielonego. Prawdę mówiąc, niefajnie jest tak w samotności znosić emocje - podczas czekania na wynik podniosło mi się ciśnienie :-) I oto właścicielką tego zielonego stała się (TADAM!):

Teraz Katarzynka wypada z hukiem z maszyny losującej:
W dalszym losowaniu udział bierze 39 kandydatek (bez zmiany numeracji).

Następna stresująca mnie chwila, kolejne losowanie, granatowy pasek pędzi jak szalony tam i z powrotem. Zatrzymał się. TADAM!
Mam nadzieję, że Katarzynka i Wróbelek są zadowolone :-) Wróbelek deklarowała apetyt na stokrotki, więc tu jestem raczej spokojna. Dziewczyny, zaraz Wam wrzucę informacje na Wasze blogi, wyślijcie mi, proszę, namiary na mejla agahojnacka@gmail.com

Pozostałym osobom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i za odwiedziny. Jeśli jeszcze znajdę coś fajnego na starociach, będę o Was pamiętać!

9 komentarzy:

 1. buuu!!!, i potwierdziła się zasada, że w losowaniach to ja szczęścia nie mam ;/
  ...ale gratuluję szczęściarom! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Programik genialny, taki o hazard dotykajacy...ale mialas emocji, ja mialam czytajac, choc nie bralam udzialu w loterii :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom i zazdraszczam :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranym!!!
  Program ekstra, no i stopniowanie napięcia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. TAk się cieszę to moja pierwsza wygrana w CANDY i jeszcze główna nagroda moja radość brak słów.Cieszę się i nie mogą doczekać na przesyłkę.Radość niesamowita.DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również skladam gratulacje,może los się do mnie uśmiechnie następnym razem:)
  Świetny pmysł z ta maszyną losującą.

  OdpowiedzUsuń
 7. HUURA
  Aż mi serce staneło :)

  bogumilawojcik@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń